[stavební výtahy – pracovní plošiny – závěsné lávky]

   +420 318 862 080        hoz.holub@tiscali.cz

půjčovna stavebních strojů

Pracovní plošiny

Pracovní plošina je určena k provádění prací na fasádách budov.Tento stroj je snadno přestavitelný ve vodorovném i svislém směru,umožňije nejen bezpečnou přepravu osob a materálu,ale i vytváření vysoce stabilního pracovního místa v optimální výšce pro vlastní bezpečí.

Pracovní plošina je zdvihadlo, jeho svislý pohyb je odvozen od šplhání pastorků po ozubeném hřebeni stožáru. Skládá se z tříkolového podvozku, plošiny s přídavnými díly a nástavci, elektrického pohonu, stožáru montovaného z dílů, elektrického zařízení a dalších částí pro montáž, provoz a údržbu stroje.

Pracovní plošinu snadno a rychle smontují dva až tři pracovníci. Její použití je výhodné pro velký rozsah výšek.Také obsluha je jednoduchá. Stroj je vybaven zařízením pro dopravu plošiny dolů při výpadku elektrického proudu. Plošiny jsou délkově přestavitelné od 4 do 10 m po 1 m a 2 m. Šířku plošiny je možné měnit pomocí sklopných plošinek.

Pracovní plošiny k pronájmu jsou bezpečné a v dobrém technickém stavu. Jsou vybaveny dvojicí nezávislých pohonů s brzdami, koncovým vypínačem pro obě krajní polohy, samovratným ovladačem, tlačítkem, ,central stop”, proudovým chráničem, tepelnou ochranou motorů,přepínačem fází a dalšími prvky bezpečné práce. Provoz zařízení je registrovám elektrickým počítadlem.

Normální zdvihová výška pro pracovní plošinu je 30 m. Po dohodě s půjčovnou do 80m. 

TECHNICKÉ ÚDAJE

PP 8A

PP 10

Nosnost

500 kg

600 - 1000 kg

Rozměr plošiny

1 x 8 m

1 x 4 -10 m

Hmotnost základní jednotky

1410 kg

1490 kg

Napěťová soustava

3NPE 50Hz 400V / TN - S

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023
document.write(''); document.write('TOPlist'); document.write('');